Ракурсhttps://racurs.ua/

Регіонал на «Ленд Ровері» зіткнувся з «ВАЗом» — 2 людини загинуло, 2 травмовано
https://racurs.ua/ua/n687-regional-na-lend-roveri-zitknuvsya-z-vazom-2-ludyny-zagynulo-2-travmovano.htmlРакурсЯк повідомили в МВС УНН, близько 16 години на автодорозі Кіровоград — Платонове, біля села Захарівка Новоукраїнського району Кіровоградської області зіткнулося два автомобілі — «ВАЗ-21114» і «Ленд Ровер». Наразі відомо, що за кермом «Ленд Ровера» був депутат Олександрійської районної ради від «Партії Регіонів».
У результаті страшної події водій та пасажир отримали тяжкі тілесні ушкодження, з якими їх було госпіталізовано в лікарню. Ще два пасажири «ВАЗ-21114» загинули на місці.
Наразі порушено кримінальну справу за ч.3 статті 285 КК України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, що призвело до загибелі кількох осіб.
.