Ракурсhttps://racurs.ua/

Президент Єгипту помилував усіх політичних в’язнів
https://racurs.ua/ua/n764-prezydent-iegyptu-pomyluvav-usih-politychnyh-v-yazniv.htmlРакурс
Помилування поширюється на громадян, судові справи яких тривають, і тих, хто вже відбуває тюремне ув'язнення за винятком осіб, засуджених за вбивство. Про це повідомив прес-секретар президента, але не уточнив, про яку кількість помилуваних ідеться, передає Reuters.
Активісти кажуть, що тисячі мирних жителів опинилися перед військовим судом після падіння Мубарака 2011 року. Група активістів, що розпочала кампанію «Ні військовим судам!» повідомила: щонайменше 5 тис. політичних в'язнів все ще перебувають у в'язниці. Багато з них були арештовані під час протестів, які спалахнули протягом 18 місяців влади тимчасового військового уряду в Єгипті під керівництвом генерал-фельдмаршала Хуссейна Тантаві.
У суботу Мурсі, який раніше був у партії «Братів-мусульман», заявив, що не виконав багато з обіцяного за перші 100 днів перебування на посаді.
.