Новини

Українці вибороли два «золота» на етапі Кубка світу з веслування (ФОТО)

20 тра 2017, 19:45

На першому етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное в португальському Монтемор-у-Велью українська збірна завоювала дві золоті, срібну та бронзову нагороди, повідомляє сьогодні Федерація каное України у Facebook.

.

Так, байдарочники Ігор Трунов та Іван Семикін стали кращими на дистанції у 500 м, випередивши найближчих суперників на 0.955 сек.

Трунов и Семикін

Також «золото» взяли Олег Кухарик і Віталій Цуркан у кілометрівці, обігнавши конкурентів на 2.8 сек.

Кухарик и Цуркан

Каноїсти Тарас Міщук і Дмитро Янчук поступилися на 2.6 сек. спортсменам із Куби, взявши «срібло».

Міщук и Янчук

Бронзова медаль дісталася Людмилі Лузан, яка в заїзді каное-одинаків на дистанції у 500 м фінішувала на 4 сек. пізніше чемпіонки.

Лузан

Нагадаємо, на початку травня українська синхроністка Анна Волошиназавоювала «золото» на етапі Кубка світу.

Джерело: Ракурс