Новини
Збірна України з біатлону здобула золоті медалі на чемпіонаті Європи. Фото: НОК України

Збірна України з біатлону стала чемпіоном Європи (ФОТО)

28 січ 2018, 18:08

Українська збірна з біатлону виборола «золото» у змішаній естафеті на чемпіонаті Європи. Про це 28 січня повідомляє Національний олімпійський комітет України у Facebook.

.

Участь у гонці в італійському місті Ріднау взяли Юлія Журавок, Ірина Варвинець, Артем Прима та Дмитро Підручний. Вони завершили естафету з часом 1:11:40:1.

На останньому етапі змагань відбулось протистояння збірних України та Росії. Українець Дмитро Підручний показав кращий результат, ніж російський спортсмен. Різниця між командами була всього в п’ять секунд, але Підручний відстрілявся з шести патронів, а Логінов — з восьми.

Срібні медалі отримали російські біатлоністи. Трійку кращих замкнули спортсмени з Норвегії.

Нагадаємо, днями українка Ірина Варвинець, яка представлятиме Україну на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані, виграла спринтерську гонку на 7,5 км у другий змагальний день чемпіонату Європи з біатлону в Ріднау, Італія.

Джерело: Ракурс