Олімпіада-2018: лижник зі Швейцарії виборов «золото» (ФОТО)

16 лют 2018, 12:05

Сьогодні, 16 лютого, на Олімпійських іграх у Пхьончхані лижник зі Швейцарії завоював «золото», передає офіційний сайт змагань.

.

Дарио Колонья здобув золоту нагороду в лижній гонці на 15 км. Друге місце зайняв норвежець Сімен Хегстад Крюгер, третє - росіянин Деніс Спіцов.

Швейцарець подолав дистанцію за 33 хв. 43 сек. Крюгер відстав від ньогона 18 сек, а Спіцов — на 23 сек.

Українці у цих змаганнях виступили невдало. Олексій Красовський зайняв 85-те місце, а Андрій Орлик — 87-ме.

Даріо Колонья виграв 15-кілометрову гонку на лижах . Фото: Reuters

У загальному медальному заліку лідером наразі є збірна Німеччини: 9 золотих, 2 срібні та 4 бронзові нагороди. На другому місці Норвегія (6−8−5), на третьому — Нідерланди (5−5−2).

Збірна України поки що не здобула жодної медалі.

Нагадаємо, вчора українські спортсмени розчарували своїх вболівальників, бо не завоювали жодної медалі з біатлону.

Сьогодні на зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані українські спортсмени беруть участь у змаганнях зі скелетону, гірськолижного спорту, фігурного катання та в лижних гонках.