Українська біатлоністка Кривонос завоювала «срібло» Чемпіонату світу серед юніорів (ФОТО)

1 бер 2018, 16:06

Українська спортсменка Ганна Кривонос виграла срібну медаль на Чемпіонаті світу зі стрільби серед юніорів за рахунок переваги у швидкості та точності на останньому рубежі вогневого пострілу. Про це повідомляє Федерація біатлону України.

.

Кривонос два роки тому фінішувала першою на Чемпіонаті світу світу зі стрільби серед дівчат. Сьогодні вона здобула срібло вже в іншій категорії — як юніор.

Серед учасників гонки українка виявилась 14-ю, але постійно була серед лідерів, багато її пострілів вирізнялися точністю. Вже після першої хвилини змагань Кривонос займала другу позицію, але отримала штрафну хвилину на другому вогневому колі, тому далі перейшла на четверту позицію. Внаслідок отримання ще однієї штрафної хвилини на третьому колі Ганна стала сьомою.

І лише на останньому колі точна стрільба дала українці шанс вийти у лідери, оскільки її суперниці припустилися помилок. Ганна успішно впоралась із завданням: протягом 31 секунди заповнила п’ять мішеней. Отриману перевагу українська спортсменка зуміла зберегти й на фініші.

З Кривонос конкурувала за «срібло» росіянка Ірина Казакевич, яка в підсумку дістала бронзову нагороду змагань.

Ще на етапі вирішальної стрільби Казакевич мала перевагу у дві секунди перед українкою, але втратила 30 секунд після вогневого рубежу. Натомість Кривонос втратила лише 15 секунд і змогла вирватись на другу позицію.

Перемогу ж на чемпіонаті дістала 20-річна полячка Каміла Жук. Навіть дві штрафні хвилини не завадили їй дістатися фінішу першою. Вона виграла в українки 3 хвилини і 43 секунди, що створило велику часову дистанцію між першою та другою призерками.

Стосовно інших представниць України, то їхні результати виявилися не надто втішними. Ганна Коваленко (4 хв. штрафу) фінішувала 38-ю, одразу за нею — Валерія Дмитренко (6 хв. штрафу). А Оксана Сигеті отримала 52-ю позицію.

Нагадаємо, в грудні минулого року збірна України з біатлону отримала срібну нагороду Кубка світу. Серед представників нашої держави була і Ганна Кривонос.