Оприлюднено загальний медальний залік другого дня зимової Паралімпіади-2018

11 бер 2018, 10:24

На зимових Паралімпійських іграх-2018 у південнокорейському Пхьончхані завершився другий день змагань. Загалом було розіграно вісім комплектів нагород. Про це йдеться на офіційному сайті змагань.

.

Після того, як скарбничка збірної України поповнилася золотою медаллю Максима Ярового у лижних перегонах на 15 км, у «синьо-жовтих» загалом 6 нагород — 2 золоті, 1 срібна та 3 бронзові.

У загальнокомандному заліку першу сходинку посідає збірна США — 4 золоті, 3 срібних та 2 бронзові медалі. За американцями розташувалися французи — у них 3 золотих, 2 срібних та 1 бронзова нагороди.

У збірної Словаччини — 3 золотих, 3 срібних та 1 бронзова медалі, у Німеччини — 2 «золота» та 3 «срібла». Україна ділить з Канадою п’яте місце — по 2 золоті, 1 срібній та 3 бронзові медалі.

Загалом медалі у Пхьончхані вже здобули представники 16 країн з 49 команд-учасниць.

Нагадаємо, паралімпійська збірна України в перший же день Паралімпіади-2018 у південнокорейському Пхьончхані виграла п’ять медалей.

Медалі Україні принесли біатлоністи Людмила Ляшенко, Оксана Шишкова (гайд Віталій Казаков), Ігор Рептюх, Віталій Лук’яненко та Анатолій Ковалевський.

Першу золоту медаль на Паралімпіаді-2018 Україні приніс Віталій Лук’яненко, який виграв спринт серед чоловіків з проблемами зору.