Юлія Джима. Фото: Isport

Українська біатлоністка здобула «бронзу» на етапі Кубка світу в Норвегії (ФОТО)

15 бер 2018, 15:00

У Норвегії спортсменка з України стала третьою у спринтерській гонці серед жінок на восьмому етапі Кубка світу з біатлону. Про це 15 березня повідомив Національний олімпійський комітет України у Facebook.

.

Мешканка Києва здобула бронзову нагороду, не допустивши жодного промаху під час стрільб на вогневому рубежі.

«Срібло» здобула білоруська біатлоністка Дар’я Домрачова, а «золото» — представниця Словаччини Анастасія Кузьміна.

Ще чотири українки, які брали участь у гонці, не змогли потрапити у топ-50. Це Валя і Віта Семеренки, Анастасія Меркушина та Ірина Варвинець.

Нагадаємо, Україна зайняла п’яте місце в загальному медальному заліку після шостого дня Паралімпіади-2018 у Пхьончхані.

У четвер, 15 березня, не було змагань за участю українських спортсменів. Тому в активі наших паралімпійців залишається 16 медалей: 5 золотих, 4 срібних і 7 бронзових.