Жіноча збірна України з гімнастики виборола «золото» на міжнародному турнірі (ФОТО)

2 кві 2018, 11:43

Жіноча збірна України з гімнастики перемогла на міжнародному турнірі, передає «Укрінформ».

.

У командному заліку перемогла наша жіноча збірна у складі Ангеліни Дейнеко, Вікторії Іваненко та Єлизавети Чубарової. Серед чоловіків домінували білоруси — вони виграли командний залік, а Денис Санувонх став кращим у абсолютній першості.

Водночас Україна відзначилася ще одним «золотом». Його завоював 15-річний український гімнаст Назар Чепурний у загальному заліку серед юніорів.

З 31 березня по 1 квітня у київському Палаці спорту відбувся XVI міжнародний турнір зі спортивної гімнастики, який організувала олімпійська чемпіонка Стелла Захарова. У змаганнях брали участь гімнасти з 17 країн.

Раніше сьогодні повідомлялося, що українка Анна Музичук стала чемпіонкою Європи зі швидких шахів у бліці.