Кубок України. Фото: footboom.com

Сьогодні відбудуться матчі півфіналу Кубка України за участі «Динамо» та «Шахтаря»

18 кві 2018, 15:35

Півфінальні матчі Кубка України за участі «Динамо» і «Шахтаря» розпочнуться одночасно і визначать учасників вирішального матчу за національний трофей. Поєдинки у Дніпрі та Харкові стартують о 19.00.

.

Матч «Дніпро-1» — «Динамо» (Київ) транслюватиме телеканал «2+2», а поєдинок чинного володаря Кубка країни донецького «Шахтаря» та «Маріуполя» покаже «Футбол 1».

Суперник «Динамо» — «Дніпро-1» є новачком другої ліги, який вперше грав у Кубку України і відразу дістався стадії півфіналу. Суперник «Шахтаря» — «Маруіполь», який втретє гратиме в ½ фіналу кубка країни.

Федерація футболу України ухвалила, що фінальний матч Кубка України-2018 відбудеться 9 травня на «Дніпро-Арені».

Відповідно до регламенту усі етапи Кубку України складаються з одного матчу. У випадку нічийного результату призначається додатковий час (два тайми по 15 хвилин). Якщо переможець не буде визначений і в додатковий час, призначається серія пенальті.

Раніше «Ракурс» повідомляв, що київське «Динамо» 14 квітня перемогло донецький «Шахтар» у матчі 27-го туру Української прем`єр-ліги з рахунком 1:0 і забезпечило участь у кваліфікаційному турнірі Ліги чемпіонів наступного сезону.