Ольга Мазурьонок, фото: Reuters

Білоруска виграла марафон чемпіонату Європи, борючись із носовою кровотечею (ФОТО, ВІДЕО)

12 сер 2018, 17:21

Білоруська легкоатлетка Ольга Мазурьонок виграла 12 серпня марафон на Чемпіонаті Європи в Берліні.

.

Срібло у француженки Клемансо Кальві, бронза у чешки Єви Врабцової-Нивльтової.

Майже чверть дистанції Ользі Мазурьонок довелося боротися з кровотечею з носа. Кров пішла приблизно на позначці 10 км, представники медперсоналу на ходу намагалися допомогти білорусці, передавали їй серветки і воду, але довгий час впоратися з проблемою не вдавалося, і вона бігла з закривавленим обличчям. Приблизно до позначки 17 км кровотеча зупинилася.

На цьому пригоди білоруски в марафоні не припинилися. Ольга на одному із заключних поворотів відхилилася від маршруту і близько десяти метрів пробігла не в той бік. Однак зуміла повернути собі лідерство і видала вражаючий спурт на фінішній прямій.

Скріншот з трансляції Євроатлетики

Раніше «Ракурс» повідомляв про успішний виступ українців на Чемпіонаті Європи. Зокрема, Наталя Прищепа виграла друге поспіль європейське золото на дистанції 800 м. Перед заключним днем чемпіонату в українців було сім нагород різного гатунку, в тому числі дві золотих. В загальному заліку збірна України посідала 7 місце.