Команди перед матчем, фото - Фейсбук О.Гливінського

Україна на виїзді дотиснула Чехію в дебютному матчі Ліги націй

6 вер 2018, 23:58

Збірна України з футболу виграла 2:1 у збірної Чехії в стартовому матчі нового турніру УЄФА — Лізі націй.

.

Зустріч відбулася 6 вересня у чеському місті Угерське Градіште на стадіоні імені Мирослава Валенти. Ліга націй — нове змагання УЄФА, покликане збільшити цікавість глядачів до товариських матчів національних збірних. Перемоги у цих поєдинках тепер дозволять частині учасників Ліги націй кваліфікуватися на найближчий чемпіонат Європи.

У Чехії підопічні Андрія Шевченка першими неочікувано пропустили від Шика вже на 3 хвилині. Однак якість гри української збірної залишала надії на позитивний результат, адже синьо-жовті створили чимало нагод забити впродовж матчу. Одну з них на останніх секундах першого тайму реалізував після пасу Марлоса Євген Коноплянка.

Українці до останньої хвилини атакували і на 93 хвилині гри Олександр Зінченко скористався помилкою захисту чеської збірної та здобув для своєї збірної перемогу 2:1.

Наступний матч у Лізі націй українці зіграють проти збірної Словаччини у Львові 9 вересня о 16.00. Поєдинок відбудеться без глядачів через санкції ФІФА.

Нагадаємо, що Союз європейських футбольних асоціацій визнав гол зіркового португальця Кріштіану Роналду у ворота туринського «Ювентуса» найкращим голом минулого сезону.