Представниця України здобула бронзову медаль на Континентальному кубку ІААФ (ФОТО)

9 вер 2018, 21:57

На Континентальному кубку ІААФ спортсменка з України Анна Рижикова-Ярощук здобула «бронзу». Про це 9 вересня повідомила прес-служба Федерації легкої атлетики України.

.

В забігу на 400 м з бар'єрами вона фінішувала третьою, пропустивши вперед лише двох суперниць. Анна Рижикова-Ярощук під час забігу продемонструвала свій найкращий результат у сезоні — 54,47 сек.

На дистанції у 800 м Європу представляла українка Наталія Прищепа, яка фінішувала на четвертому місці.

Сергій Никифоров змагався зі стрибків у довжину та посів сьоме місце.

Загалом збірна Європи, у складі якої виступали троє громадян України, посіла друге місце на Континентальному Кубку ІААФ в Остраві.

Перемогли в змаганнях представники США, а третю сходинку посіла збірна Азії та Океанії.

Раніше повідомлялося, що Наталя Прищепа, Анна Рижикова та Сергій Никифоров захищатимуть честь збірної Європи під час Континентального кубка ІААФ (Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій), який відбудеться 8−9 вересня в чеському місті Острава.