У дебютному матчі збірна Уельсу перемогла Словаччину

11 чер 2016, 21:38

Голами у матчі відзначилися Гарет Бейл, Ондрей Дуда та Хел Робсон-Кану, пише «Укрінформ».

.

Футболісти Уельсу краще виглядали в перші 45 хв. і заслужено пішли на перерву з перевагою в рахунку — Гарет Бейл відзначився на 10-й хвилині ударом зі штрафного. У підсумку поєдинок завершився із рахунком 2:1 на користь команди із Британських островів.

В середині другого тайму словаки відновили рівновагу. На 61-й хвилині Роберт Мак легко прорвався по правому флангу і з кута штрафного майданчика зробив передачу в район 11-метрової позначки, звідки Ондрей Дуда, який щойно вийшов на заміну, першим же ударом вразив ворота Денні Уорда.

Остаточний рахунок установив на 81-й хвилині Хел Робсон-Кану, який ударом в дотик вивів валлійців вперед.

Група B, 1 тур:

Уельс — Словаччина — 2:1

Голи: Бейл, 10, Робсон-Кану, 81 — Дуда, 61

Нагадаємо, сьогодні має відбутися також матч Англія — РФ. В міському порту Марселя в черговий раз виникли кількатисячні сутички між російськими та англійськими футбольними фанами.