Збірна України програла матч проти Північної Ірландії

16 чер 2016, 20:52

У стартовому складі збірної України напередодні матчу відбулася лише одна зміна — замість Романа Зозулі в атаці грав Євген Селезньов.

.

Перша половина зустрічі пройшла за невеликої переваги над контролем м’яча підопічних Михайла Фоменка, котра не втілилася у голи та небезпечні моменти.

Головний арбітр Павел Краловец на 56 хв призупинив матч через сильні опади дощу і граду. Команди на кілька хвилин покинули поле. На момент зупинки зустрічі українська збірна програвала Північній Ірландії з рахунком 0:1.

Гол у ворота збірної України на початку другого тайму (49 хв зустрічі) забив захисник Гарет Маколі, замкнувши подачу із лівого флангу. На додатковій хвилині другого тайму Макгінн забив другий гол у ворота українців.

Ірландці вийшли на матч із чорними пов’язками. Так збірна вшанувала пам’ять загиблого напередодні вболівальника.

В свою чергу, українські фани на 25-й хвилині гри традиційно виконали пісню «Ла-ла-ла».

Нагадаємо, 13 червня команда Німеччини виграла у збірної України з рахунком 2:0 на чемпіонаті Європи з футболу.