Хроніки Ріо: Українка Світоліна перемогла першу ракетку світу (ФОТО)

10 сер 2016, 08:20

Як повідомляє 112.ua з посиланням на AFP, в 1/8 фіналу українська спортстменка переграла американку з рахунком 6:4, 6:3.

.

Після цієї поразки Вільямс вибула з Олімпіади.

За словами журналістів, перша ракетка йшла з корту в сльозах. В агентстві не виключають, що цей матч став останнім кар’єрі Серени Вільямс.

Переможниця Еліна Світоліна у своїх перших коментарях зазначила: «Відчуття нереальні. Я досі не можу повірити, що цей матч закінчився моєю перемогою».

В наступному колі українку чекає поєдинок із чешкою Петрою Квітовою.

Нагадаємо також, що вчора український шпажист Богдан Нікішин вийшов у 1/8 фіналу індивідуальних змагань з фехтування на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро. Першу медаль Україні приніс Сергій Куліш, який посів друге місце у кульовій стрільбі. Бронзову медаль виграла Ольга Харлан у фіналі індивідуального турніру з фехтування на шаблях.