Українські веслувальники сьогодні залишилися без нагород на Олімпіаді

16 сер 2016, 16:31

Дистанцію в 500 м Гріщун і Тодорова подолали за 1 хв. 45,868 сек., повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету.

.

До третього бронзового місця їм не вистачило всього 0,661 сек.

«Золото» взяли спортсменки з Угорщини Габріелла Сабо і Данута Козак (1 хв. 43,687 сек.), «срібло» дісталося німкеням (1 хв. 43,738 сек.), «бронза» — у польських спортсменок (1 хв. 45,207 сек.) .

Павло Алтухов у фіналі змагань з веслування на каное посів п’яте місце. Він пройшов 1000 м за 4 хв. 01,587 сек. Чемпіоном став німець Себастьян Брендель (3 хв. 56,9 сек), друге місце посів бразилець Ісакіяс Кейрос (3 хв. 58,529 сек.), третє — молдаванин Сергій Тарновський (4 хв. 0,852 сек.).

Нагадаємо, що в медальному заліку за підсумками десятого дня Олімпіади збірна України опустилася на 50-е місце.