Новини

У Ріо на допінгу погоріли перші спортсмени, їх позбавили медалей

19 сер 2016, 11:39

Зокрема, в крові Артикова було виявлено сліди отруйної речовини стрихніну, який в терапевтичних дозах чинить стимулювальну дію на кісткову мускулатуру і м’язи серця. Спортсмени вживають його як допінг, повідомляє «ВВС Росія» з посиланням на антидопінговий підрозділ Спортивного арбітражного суду (CAS).

.

Атлета дискваліфікували і позбавили медалі, виграної в змаганнях у ваговій категорії до 69 кг.

Передбачається, що після перерозподілу медалей бронза відійде Луїсу Хав’єру Москеру з Колумбії.

Окрім того, Міжнародна федерація каное (ICF) позбавила бронзової медалі Олімпіади-2016 молдовського каноїста Тарновського, повідомляє «112 Україна» з посиланням на прес-службу ICF.

Допінг-тест 19-річного спортсмена також виявився позитивним. Тарновського відсторонили від подальшої участі в Іграх і позбавили медалі, яку він виборов у фінальному заїзді одиночних каное на 1 км.

Четверте місце тоді посів росіянин Ілля Штокалов, а п’ятим фінішував представник України Павло Алтухов.

Нагадаємо, Міжнародна федерація важкої атлетики (IWF) вирішила, що після закінчення Олімпійських ігор у Ріо на рік дискваліфікує збірну Росії за антидопінгові порушення.

Джерело: Ракурс