Дефлімпіада-2017: українська збірна знаходиться на другому місці з 46-ма нагородами

25 лип 2017, 11:10

Вчора, 24 липня, збірна України принесла до спільної скарбнички 13 медалей, серед яких одне «золото», шість срібних та шість бронзових нагород, передає Національний комітет спорту інвалідів на офіційному сайті.

.

Нагороди для України завоювали каратистки Інна Мажара, Віта Гаврилова та Марина Губанова.

У плаванні срібну медаль виборов Олексій Коломієць. Ще дві медалі українські спортсмени завоювали у змішаних естафетах.

Легкоатлети-дефлімпійці Вікторія Кочмарик, Катерина Потапенко та Анастасія Сидоренко завоювали для України ще три медалі.

Також нагороди завоювали тенісистки Васильєва Марія та Завіновська Карина та трійця Яловега Владислав, Данилюк Вадим та Майер Ростислав у боулінгу.

Таким чином станом на 25 липня українська команда посідає друге місце в командному заліку з 46-ма нагородами. Українці зуміли вибороти 8 золотих, 15 срібних та 23 бронзові медалі.

Варто зазначити, що на першому місці знаходиться збірна Росії, а на третьому — Кореї.

Нагадаємо, що вчора, 24 липня, на рахунку українських спортсменів було 33 медалі.

Дефлімпійські ігри-2017 триватимуть до 30 липня.

Як відомо, Дефлімпійські ігри — це спортивні змагання людей з порушеннями слуху. До 2001 року вони мали назву Всесвітні ігри глухих. Перші Всесвітні ігри глухих пройшли в 1924 році в Парижі. Дефлімпіада проводиться один раз на чотири роки.