Всесвітня Універсіада-2017: українські студенти вибороли ще чотири нагороди (ФОТО)

26 сер 2017, 18:05

Як інформує прес-служба Національного олімпійського комітету України у Facebook, 26 серпня українські студенти вибороли чотири нові нагороди на Всесвітній Універсіаді. Зокрема «золото» змагань завоювали Інна Кашина у спортивній ходьбі 20км та жіноча команда зі спортивної ходьби на 20 км.

.

Окрім цього, «бронза» вибороли Марія Лівер у плаванні 50 м брасом та чоловіча команда зі спортивної ходьби на 20 км.

У скарбничці української збірної станом на 26 серпня є 27 нагород (по дев’ять золотих, срібних та бронзових медалей) та сьоме місце у загальнокомандному медальному заліку.

Нагадаємо, український плавець Михайло Романчук здобув для України першузолоту медаль Універсіади. Спортсмен виборов золото, подолавши дистанцію за 3 хв і 45,96 сек. Таким чином було встановлено рекорд Універсіади.

До слова, літня Універсіада триватиме до 30 серпня. У змагання беруть участь понад 10 тис. спортсменів з понад 150 країн світу.