Український екіпаж виграв новорічне «Сільвестр ралі-2017» в Угорщині (ВІДЕО)

29 гру 2017, 18:34

Найсильніший український екіпаж Юрій Протасов — Павло Черепін виграв традиційне передноворічне «Сільвестр ралі», яке проходило в Угорщині, повідомляється на офіційній сторінці спортсменів у Facebook.

.

Українці за кермом Citroen DS стали найкращими серед 33-х екіпажів, які виступали в класі моноприводних автомобілів. Вони виграли усі шість спецділянок та були лідерами протягом усієї гонки.

Для Протасова та Черепіна ці перегони, які проходили на території будапештського автодрому «Хунгарорінг», стали підготовкою до повернення спортсменів у наступному році на траси чемпіонату світу з ралі, на етапах якого українці тричі ставали переможцями. А в 2015 році Протасов та Черепін стали віце-чемпіонами світу в класі WRC2.

Раніше «Ракурс» писав про те, що Міжнародна автомобільна федерація рекомендувала примусово обмежити швидкості автомобілів чемпіонату світу з ралі. Також влітку під час етапу чемпіонату України з ралів Миколаївській області загинув уболівальник, який намагався перебігти трасу та потрапив під колеса машини учасників.