Юлія Левченко. Фото: Atleticamente

Українка Левченко з рекордом виграла турнір зі стрибків у Німеччині (ВІДЕО)

1 лют 2018, 14:08

Українська спортсменкаЮлія Левченко зайняла перше місце на міжнародних змаганнях зі стрибків у німецькому Коттбусі. Дівчина повторила молодіжний рекорд України, передає прес-центр Федерації легкої атлетики України.

.

Цього року на змаганнях у Коттбусі серед жінок провели змагання зі стрибків у висоту, а серед чоловіків — зі стрибків із жердиною.

Левченко була головною фавориткою змагань та з самого початку підтверджувала цей статус — висоти спортсменка долала з першої спроби.

Юлія з легкістю з першої спроби подолала свій особистий рекорд, який також є молодіжним рекордом України — 1,97 м у приміщенні. Таку висоту вона вже долала в Києві на «Різдвяних стартах», але з третьої спроби.

Потім Юлія намагалася підкорити планку в 2 м, але це їй не вдалося.

Друге місце зайняла хорватка Ана Шиміч (1,91 м), третє — Марі-Лоренс Юнгфляйш (1,88 м).

Публикация от ꌩꀎ꒒ꀤꀤꍏ LEVCHENKO(@levchenkou)

Нагадаємо, що шаблістка з України Софі Шавіньї стала срібною призеркою турніру з фехтування, який пройшов у польському Кракові.