Без сенсацій: господарі впевнено виграли усі перші чвертьфінали Ліги Європи (ВІДЕО)

6 кві 2018, 10:11

В усіх перших матчах ¼ фіналу Ліги Європи сезону 2017/18 років, які відбулися 5 квітня, впевнено перемогли господарі поля — «Арсенал», «Атлетіко», «Лаціо» та «Лейпціг».

.

Англійський «Арсенал» вдома розтрощив московський ЦСКА 4:1. У цьому матчі всі голи глядачі побачили в першому таймі. За лондонців забивали двічі Ремзі та Ляказетт, у росіян відзначився Головін.

Іспанський «Атлетіко» не залишив шансів португальському «Спортінгу» і переміг з рахунком 2:0. За мадридську команду забили Коке і Грізман.

Римський «Лаціо» вдома забив чотири голи австрійському «Зальцбургу». За італійську команду відзначилися Луліч, Пароло, Андерсон та Іммобіле. Гол престижу на рахунку Беріша.

А от німецькому «Лейпцігу» вдалося тільки мінімально перемогти французький «Марсель» завдяки голу Вернера.

Матчі-відповіді відбудуться 12 квітня.

Раніше «Ракурс» повідомляв, що у чвертьфіналах Ліги чемпіонів впевнено перемогли «Реал», «Баварія», «Барселона» та «Ліверпуль».