Чвертьфінали Ліги чемпіонів: «Рома» вибила «Барселону», а «Ліверпуль» — «МанСіті» (ВІДЕО, ФОТО)

11 кві 2018, 09:08

У вівторок, 10 квітня, відбулися повторні поєдинки ¼ фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2017/18 років, які визначили перших двох півфіналістів змагань. Обидва матчі закінчилися сенсаційно, адже визнані фаворити у чвертьфінальних парах, «Барселона» та «Манчестер Сіті», залишили Лігу чемпіонів, пропустивши далі «Рому» і «Ліверпуль».

.

«Рома» на власному полі обіграла «Барселону» з рахунком 3:0. У першому матчі в Іспанії виграли каталонці 4:1, але за сумою двох поєдинків у півфінал пробилися римляни. За «Рому» забивали Едін Джеко, Даніелє Де Россі та Костас Манолас.

«Ліверпуль» виграв у «Манчестер Сіті» й другий чвертьфінальний матч. Після розгрому тиждень тому у домашньому матчі (3:0) «МанСіті» забив вже на другій хвилині зусиллями Габріеля Жезуса. Наприкінці першого тайму господарі забили ще раз, але помилка арбітра, який зафіксував офсайд, не дозволила манчестерцям скоротити рахунок за сумою двох матчів. У другому таймі гості двічі забили. Відзначилися Мохамед Салах і Роберто Фірміно. Перемога «Ліверпулю» 2:1 і він проходить у півфінал Ліги чемпіонів.

Сьогодні відбудуться два заключні чвертьфінали Ліги чемпіонів. «Баварія» прийме вдома «Севілью», а «Реал» — «Ювентус». У перших матчах перемогли відповідно баварці (2:1) та мадридці (3:0).

Італійці сенсаційно вибили команду Ліонеля Мессі з Ліги чемпіонів

Глядацька підтримка "Роми

"Ліверпуль" крокує далі в Лізі чемпіонів

"Манчестер Сіті" спромігся забити тільки одного разу у двох матчах проти "Ліверпуля". Фото - УЄФА