Новини
Сергій Стаховський, фото - Вісті Придніпров'я

Стаховський врятував для України місце в першій групі Кубку Девіса (ВІДЕО)

15 вер 2018, 16:46

Сергій Стаховський набрав три очки для збірної України у матчі Кубку Девіса з тенісу, який відбувався 14−15 вересня у Києві. Суперником українців була збірна Португалії.

.

Учора матч в одиночному розряді програв Ілля Марченко. Португалець Жоау Соуза здолав його у трьох партіях (6:4, 2:6, 3:6).

Але зрівняв рахунок Стаховський, який легко переграв Педру Соуза — 6:3, 6:2.

Сьогодні Сергій спочатку у парному матчі разом із Денисом Молчановим допоміг захопити лідерство в дуелі — 2:1.

Після цього для загальної перемоги господарям корту треба було перемогти в одному з двох наступних матчах.

Як виявилося, останній поєдинок не знадобився — Сергій Стаховський здобув третє очко для України і виграв цю матчеву дуель. Перша ракетка України впевнено розібрався з Жоао Соузою — 6:2, 4:6, 6:4.

Отож, рахунок в матчі — 3:1 на користь України. Перемога над португальцями дозволила Україні зберегти місце в першій групі Афро-Європейської зони на наступний сезон Кубка Девіса. Португалія ж ​​вилетіла в менш престижну другу групу.

«Ракурс» повідомляв, що українка Леся Цуренко цього року вийшла до чвертьфіналу US Open. Цуренко видала неймовірний вольовий поєдинок із чешкою Маркетою Вондрушовою, декілька разів на характері виграючи неймовірні розіграші. Українська тенісистка пробилася до вісімки кращих на Відкритому чемпіонаті США.

Джерело: Ракурс