Українські каноїсти вибороли золоту і срібну медалі Паралімпіади в Ріо (ФОТО, ВІДЕО)

15 вер 2016, 17:27

У чоловічій гонці класу KL3 українець Сергій Ємельянов продемонстрував найкращий персональний час в сезоні 39,81 сек. та прийшов до фінішу першим, виборовши «золото», зазначається на офіційному сайті змагань.

.

У жіночому запливі KL2 українська спортсменка Наталія Логутенко стала срібною призеркою (55,599 сек.), поступившись першим місцем тільки британці Еммі Віггс.

Ще один паралімпієць Микола Синюк у запливі KL2 зупинився за крок до п’єдесталу, пропустивши вперед австралійця, австрійця та британця.

Нагадаємо, у сьомий день Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро 56 українських спортсменів взяли участь у 10 видах змагань і вибороли чотири золоті, дві срібні та три бронзові медалі.