Легенда легкої атлетики програв прощальний забіг на чемпіонаті світу (ФОТО)

6 сер 2017, 12:33

Легкоатлет Усейн Болт на чемпіонаті світу в Лондоні завоював бронзу в забігу на 100 м, передає «ВВС Росія».

.

Даний забіг став останнім в кар’єрі спортсмена. Відзначається, що програш став першою і єдиною поразкою у фіналі великого змагання для Болта.

У забігу спортсмена випередили американці Джастін Гетлін і Крістіан Коулман. Попри поразку спортсмена, публіка дружно скандувала «Усейн Болт!», а переможець забігу схилив коліно перед легендою легкої атлетики.

Варто відзначити, що Болт приїхав на чемпіонат світу не в кращій формі.

Нагадаємо, що нещодавно китайський спортсмен обігнав бойовийвинищувач на 100-метрівці. Більшу частину дистанції спортсмен і бойовий літак подолали з приблизно однаковою швидкістю, проте на фініші легкоатлет вирвався вперед і обігнав винищувач.