Новини

Універсіада-2017: українки виграли два «золота» з легкої атлетики та художньої гімнастики

28 сер 2017, 19:59

У Тайбеї сьогодні, 28 серпня, завершився розіграш чергових комплектів нагород в легкої атлетики та художньої гімнастики на Універсіаді-2017. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

.

Українка Оксана Окунєва виборола золоту медаль у стрибках у висоту, а команда гімнасток — у вправі з трьома м’ячами і двома обручами.

Окунева з першої спроби подолала планку на висоті 1,80 м, 1,84 м, 1,90 м і 1,97 м, з другої — 1,88 м, і з третьої — 1,94 м. Планку на висоті двох метрів рівно українка тричі збила.

Срібним призером Універсіади в цій дисципліні стала ще одна українка — Ірина Геращенко з результатом 1,91 м.

У командних змаганнях з художньої гімнастики збірна України за свій виступ у фіналі отримала від суддів 33,550 балів. Українки зуміли випередити команду Тайваню (32 бали рівно) і Росії (31,350). До складу нашої збірної ввійшли Марина Макарова, Валерія Гудим, Дарина Сич, Анастасія Подрушняк і Аліна Бихно.

Таким чином, на рахунку збірної України вже 12 золотих, 10 срібних та 11 бронзових медалей — загалом 33 нагороди. Команда знаходиться на 6-му місці в загальному медальному заліку.

Нагадаємо, український плавець Михайло Романчук здобув для України першу золоту медаль Універсіади. Спортсмен виборов золото, подолавши дистанцію за 3 хв і 45,96 сек. Таким чином було встановлено рекорд Універсіади.

До слова, літня Універсіада триватиме до 30 серпня. У змагання беруть участь понад 10 тис. спортсменів з понад 150 країн світу.

Джерело: Ракурс