Українські спортсмени завершили виступи на Універсіаді-2017 із 36 медалями

29 сер 2017, 18:42

У підсумку у скарбничці українців — 36 медалей: 12 золотих, 11 срібних, 13 бронзових та 6-те місце у загальнокомандному заліку серед 140 країн світу, повідомляє «Укрінформ».

.

Українцям вдалося на 5 нагород перевершити свій результат дворічної давнини. На попередній літній Універсіаді-2015 у Кванджу, Південна Корея, збірна України здобула 31 нагороду (8 золотих, 17 срібних, 6 бронзових) і посіла 8-ме загальнокомандне місце серед 146 країн.

На Універсіаді у Тайбеї найбільше медалей в Японії — 37 золотих, 26 срібних, 37 бронзових. Другі у загальнокомандному заліку представники Південної Кореї (29, 22, 30), треті — господарі з Тайваню (25, 34, 30), четверті — росіяни (25, 29, 38), п’яті — американці (16, 19, 16).

Нагадаємо, український плавець Михайло Романчук здобув для України першу золоту медаль Універсіади. Спортсмен виборов золото, подолавши дистанцію за 3 хв і 45,96 сек. Таким чином було встановлено рекорд Універсіади.

До слова, літня Універсіада триватиме до 30 серпня. У змагання беруть участь понад 10 тис. спортсменів з понад 150 країн світу.