Український боксер Усик переміг Хука технічним нокаутом (ВІДЕО)

10 вер 2017, 09:01

Усик переміг Хука технічним нокаутом у десятому раунді поєдинку в рамках World Boxing Super Series. Цей бій став 13-м в кар’єрі українського спортсмена, пише «РБК-Україна».

.

Починаючи з шостого раунду Усик нарощував перевагу і вже в десятому раунді змусив рефері зупинити бій. Всі попередні поєдинки Усик виграв.

Цей бій став першим чвертьфіналом Всесвітньої суперсерії боксу. У півфіналі Усик зустрінеться з переможцем поєдинку чемпіона WBC Майріса Бріедіса та Майка Переса, які вийдуть на ринг 30 вересня.

Нагадаємо, Всесвітня боксерська рада надала спеціальні пояси до турніру World Boxing Super Series (WBSS). Усик є єдиним українцем, який візьме участь в турнірі WBSS.

Варто зазначити, що Олександр Усик вважається головним фаворитом в усій боксерській Лізі чемпіонів. Влітку стало відомо, що чемпіон WBO у першій важкій вазі Олександр Усик підписав контракт з World Boxing Super Series. Таким чином український боксер виступить в першому сезоні боксерської Ліги чемпіонів, приєднавшись до Мурата Гассієва, Майріса Брієдіса і Юніера Дортікоса.

Всього у турнірі Всесвітньої боксерської суперсерії WBSS візьмуть участь 16 боксерів — по 8 у кожній ваговій категорій. Переможець турніру отримає кубок Мухаммеда Алі та усі чемпіонські пояси.

Нагадаємо, що нещодавно відбувся довгоочікуванийбій між боксером Флойдом Мейвезером та зіркою змішаних єдиноборств Конором Макгрегором з Ірландії. Спортсмени билися за неофіційний титул кращого бійця в світі, а також за велетенські гонорари. Головним призом поєдинку став «Грошовий пояс», оздоблений 1,5 кг золота, 3 тис. 360 діамантами, 600 сапфірами та 160 смарагдами.