Новини

Умови використання веб-порталу Racurs.ua

Використовуючи веб-портал Ракурс (Racurs.ua), ви тим самим висловлюєте свою згоду з наведеними нижче умовами. У разі незгоди з цими умовами, будь ласка, пам'ятайте, що ви не маєте права користуватися цим сайтом.

Авторські права на зміст інформації матеріалів, уміщених на веб-сторінках порталу, захищено чинним законодавством. Усі права, в тому числі прямо не зазначені нижче, захищено. Відтворення, передача, розповсюдження чи зберігання частини чи всіх розміщених матеріалів у будь-якій формі заборонено без попереднього письмового дозволу редакції веб-порталу, за винятком випадків, згаданих нижче. Перегляд веб-сторінок, PDF-файлів порталу та перенесення їх вмісту на паперові носії дозволено редакцією веб-порталу тільки для особистого користування. Подальше поширення може бути здійснено тільки при наявності не закритого від індексації гіперпосилання в першому абзаці на www.racurs.ua.

Використання цього сайту і вміщеної на ньому інформації дозволено виключно в особистих, некомерційних цілях.

Вміщені на веб-сторінках матеріали надаються на існуючих умовах і в наявній формі. Адміністрація веб-порталу не гарантує, що веб-сторінки будуть доступні постійно і вільні від помилок. Адміністрація веб-порталу залишає за собою право в будь-який час змінювати зміст інформації на веб-сторінках та припиняти доступ до них.

Адміністрація веб-порталу не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, фактичні збитки, упущену вигоду, тимчасове припинення діяльності, в результаті використання або неможливості користування цією послугою, у тому числі й у випадку, коли Адміністрацію веб-порталу було повідомлено про можливість таких збитків.

Адміністрація веб-порталу може розмістити на своїх веб-сторінках посилання на інші сайти мережі Інтернет, які належать або обслуговуються третіми особами. При переході на такі сайти третіх осіб ви повинні ознайомитися та погодитися з правилами користування цими сайтами до використання наявних на них матеріалів.

Цим ви також підтверджуєте свою згоду з тим, що Адміністрація веб-порталу не контролює зміст таких сайтів і не несе будь-якої відповідальності за зміст матеріалів, створених і опублікованих на вказаних сайтах третіх осіб. Крім того, посилання на сайт, що не належить Адміністрації веб-порталу, не передбачає, що Редакція веб-порталу підтримує цей сайт або продукцію чи послуги, зазначені на ньому.

Направляючи матеріали на будь-який з наших серверів, наприклад, електронною поштою чи через веб-сторінки, ви підтверджуєте, що матеріал не міститиме жодного положення незаконного характеру чи іншим чином непридатного для публікації; перед відправкою будь-яких матеріалів ви докладете усіх розумних зусиль для виявлення і видалення вірусів чи інших знищуючих програм; ви володієте всіма правами на матеріали та маєте необмежене право надати їх нам, і Адміністрація веб-порталу може публікувати матеріали, не беручи тим самим на себе ніякої відповідальності; ви зобов'язуєтеся не пред'являти до Адміністрації веб-порталу позовів стосовно наданих вами матеріалів, і гарантуєте Адміністрації веб-порталу відшкодування збитків у разі, якщо які-небудь треті особи пред'являть позов до Адміністрації веб-порталу у зв'язку з наданими вами матеріалами.

Адміністрація веб-порталу не здійснює і не може здійснювати перевірку інформації, розміщеної користувачами на сайтах домену racurs.ua, і не несе відповідальності за зміст такої інформації. Адміністрація веб-порталу має право у будь-який час на свій розсуд усунути розміщену користувачами інформацію.

Надання вам доступу на цей сайт не має розглядатися як непряме, обмежене або інше надання вам будь-якої ліцензії або права користування торговими знаками, розміщеними на сайті, без попереднього письмового дозволу Адміністрації веб-порталу або третьої особи, що є власником торговельного знака.

Адміністрація веб-порталу Racurs.ua

Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter