Ракурсhttps://racurs.ua/


Избран новый глава Государственной таможенной службы, фото: ДМС
Кабмин назначил нового главу Государственной таможенной службы
https://racurs.ua/n213156-kabmin-naznachil-novogo-glavu-gosudarstvennoy-tamojennoy-slujby.htmlРакурсКабмін призначив головою Державної митної служби Ореста Мандзія.
Відповідне подання за результатами відкритого конкурсу вніс Міністр фінансів Сергій Марченко. Про це сьогодні, 10 квітня, у своєму Telegram-каналі повідомила прем'єр-міністр Юлія Свириденко.
Очікуємо від нового керівника продовження реформи митної служби, формування сучасної, прозорої й ефективної митної системи, яка працює на забезпечення фінансової стійкості держави, — наголосила вона. — Розраховуємо на послідовну роботу з реалізації цих змін та подальше посилення інституційної спроможності митної служби.
Мандзій до цього очолював підрозділ у НАБУ.
Процес відкритого конкурсу на посаду керівника ДМС уряд розпочав 4 серпня 2025 року. На розгляд комісії тоді надійшло 42 пакети документів від охочих взяти участь в конкурсі, допущено до конкурсу було 38 кандидатів. Конкурсна комісія за підсумками співбесід обрала двох фіналістів — Ореста Мандзія та ще одного співробітника НАБУ Руслана Даменцова.
