Ракурсhttps://racurs.ua/
Фото: НОК України
«Незримо, але ми відчуваємо вашу підтримку»: як українські спортсмени готуються до Паралімпіади-2018 (ФОТО, ВІДЕО)
https://racurs.ua/ua/n101951-nezrymo-ale-my-vidchuvaiemo-vashu-pidtrymku-yak-ukrayinski-sportsmeny-gotuutsya.htmlРакурсДля участі у зимових Паралімпійських іграх у Пхьончхані, за словами організаторів, вже прибули близько 900 представників делегацій (спортсмени та інші офіційні особи) із 37 країн, інформує прес-служба МОК.
.
Всього ж очікується, що в паралімпійському селищі розмістяться близько 1500 осіб. До трійки найбільших делегацій за кількістю атлетів-учасників входять США — 68 спортсменів, Канада — 52 та Японія — 38.
«Кожен день сповнений і важкою працею над собою, над вдосконаленням спортивної майстерності, і відчуттям єдиної команди. Незримо — ми завжди з вами і відчуваємо вашу підтримку!», — йдеться у повідомленні українських паралімпійців у Facebook.
Зараз представники Національної паралімпійської команди України активно тренуються в паралімпійському селищі Пхьончхану.
Cклад збірної України
Українські паралімпійці змагатимуться у трьох із шістьох включених до паралімпійської програми видах спорту: лижних перегонах, біатлоні та сноубордингу. У складі команди — 30 спортсменів, 10 з яких — спортсмени-лідери або ж гайди, які супроводжують (ведуть) незрячих спортсменів та спортсменів з порушенням зору на трасі під час змагань. 19 спортсменів представлятимуть команду у лижних перегонах та біатлоні. Ще один спортсмен — у сноуборді.
Розклад змагань
У біатлоні українські паралімпійці змагатимуться за 18 комплектів медалей: по шість серед стоячих спортсменів, сидячих атлетів і спортсменів з порушенням зору. Гонки у жінок відбудуться на дистанції 6, 10 і 12,5 км. Чоловіки будуть змагатися на дистанціях 7,5, 12,5 і 15 км, інформує «UA: Спорт».
Медальні дні: 10 березня (6 комплектів), 13 березня (6 комплектів), 16 березня (6 комплектів).
На змаганнях зі сноубордингу Україну представлятиме паралімпієць-сноурбордист Іван Ошаров. 12 березня він побореться за медалі у кросі, а 16 березня — у слаломі.
У лижних перегонах українці змагатимуться за 20 комплектів нагород. 11 березня розігруватимуться два комплекти серед сидячих спортсменів (жінки — 12 км, чоловіки — 15 км), 12 березня — чотири комплекти, по два серед стоячих атлетів (жінки — 15 км, чоловіки — 20 км) і спортсменів з порушенням зору (жінки — 15 км, чоловіки — 20 км), 14 березня — шість комплектів у спринтах всіх класів, 17 березня — також шість комплектів, по два серед стоячих спортсменів (жінки — 7,5 км, чоловіки — 10 км), сидячих атлетів (жінки — 5 км, чоловіки — 7,5 км) і спортсменів з порушенням зору (жінки — 7,5 км, чоловіки — 10 км) і 18 березня розігруватимуться два останні комплекти у змішаній та відкритій естафетах.
Нагадаємо, у попередньому складі української команди було зголошено 32 спортсмени, 10 з яких — спортсмени-лідери або ж гайди, які супроводжують незрячих спортсменів та спортсменів з порушенням зору на трасі під час змагань. Спочатку планувалося, що 21 спортсмен представлятиме команду у лижних перегонах та біатлоні. Один спортсмен — у сноуборді. Однак, напередодні вильоту кількість українських паралімпійців скоротилася до 30 — троє спортсменів не полетіли до Південної Кореї через грип.