Ракурсhttps://racurs.ua/
ОПЗ, «Турбоатом» та «Центренерго»: Фонд держмайна назвав об’єкти, які планує продати 2018 року
https://racurs.ua/ua/n95640-opz-turboatom-ta-centrenergo-fond-derjmayna-nazvav-ob-iekty-yaki-planuie-prodaty-2018-roku.htmlРакурсФонд держмайна планує продати 2018 року Одеський припортовий завод, «Центренерго», «Турбоатом», шість енергетичних компаній, «Аграрний фонд», Державну продовольчо-зернову корпорацію України та ряд об’єктів малої приватизації. Про це повідомив керівник ФДМУ Віталій Трубаров на засіданні Американської торговельної палати, передає прес-служба відомства.
.
За словами Трубарова, на ОПЗ вже завершено інвентаризацію. Стартова ціна підприємства буде відома у листопаді.
«В листопаді ми отримаємо стартову ціну, і в грудні цього року ми розпочнемо прийом заявок від потенційних інвесторів, щоб на весну 2018 року вийти на безпосередній продаж», — повідомив керівник ФДМУ.
Він також зазначив, що продаж «Центренерго» відбудеться весною 2018 року.
"Щодо даного підприємства визначений радник — польський філіал Ernst & Young. Найближчим часом ми розраховуємо від МЕРТ, Мінфіну і Мін’юсту отримати затвердження радника, який має провести аудит та надати оцінку пакета акцій. Плануємо продаж на весну наступного року«,- сказав Трубаров.
Крім того, керівник ФДМУ повідомив, що наступного року планується продаж пакетів акцій Миколаївської, Дніпровської, Херсонської ТЕЦ, а також Запоріжжяобленерго, Миколаївобленерго, Тернопільобленерго, Харківобленерго, Хмельницькобленерго, Черкасиобленерго.
Трубаров також зазначив, що у 2018 році планується приватизація ПАТ «Турбоатом» «Аграрного фонду» та Державної продовольчо-зернової корпорації України.
«Фонд очікує на передачу «Аграрного фонду» та ДПЗКУ. По «Турбоатому» зараз йде робота з Кабміном з визначення розміру пакету акцій, який виставлятиметься на продаж«,- зазначив він, додавши, що розраховує виконати план надходжень від приватизації у 2018 році у розмірі 22 млрд грн.
Нагадаємо, перелік підприємств, які підлягають приватизації продовж 2017-2020 років, уряд затвердив ще 4 липня 2017 року. У списку на часткову чи повну приватизацію є чимало великих підприємств, у тому числі «ПриватБанк», «Ощадбанк», «Укрексімбанк», «Укргазбанк», Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ), «Центренерго», «Аграрний фонд» і «Турбоатом».