Ракурсhttps://racurs.ua/


КНДР подарила квартиры военным, которые воевали против Украины. Фото:
Ким Чен Ын открыл жилой комплекс для родственников солдат КНДР, воевавших за РФ
https://racurs.ua/n212081-kim-chen-yn-otkryl-jiloy-kompleks-dlya-rodstvennikov-soldat-kndr-voevavshih-za-rf.htmlРакурсКНДР подарувала квартири військовим, які воювали проти України.
У Північній Кореї збудували житловий район для родин військових, які загинули у війні РФ проти України. Відкривав житловий масив лідер КНДР Кім Чен Ин із дочкою. У своїй промові він сказав, що ці будинки мають дати сім’ям змогу «пишатися своїми синами та чоловіками й жити щасливо». Про це повідомило північнокорейське державне агентство ЦТАК.
А нещодавно у Пхеньяні відкрили новий меморіальний комплекс зі скульптурами солдатів.
Як відомо, у 2024 році КНДР направила близько 14 тис. своїх солдатів воювати проти України на стороні Російської Федерації. За даними південнокорейських, українських та західних джерел, понад 6 тис. з них вже загинули.



Нагадаємо, у серпні минулого року лідер Північної Кореї Кім Чен Ин вручив нагороди солдатам та офіцерам, які в Росії воювали проти України. Їх отримали командири та бійці закордонного оперативного підрозділу Корейської народної армії (КНА). Це вперше в історії Пхеньян нагородив своїх військових, які воювали поза межами КНДР.
Джерело: ЦТАК
