Ракурсhttps://racurs.ua/
Підземний паркінг, фото: Henesi House
Ресторани, концертні зали та музеї: в Україні розширено перелік будівель, під якими можна проектувати підземні паркінги (ІНФОГРАФІКА)
https://racurs.ua/ua/n113183-restorany-koncertni-zaly-ta-muzeyi-v-ukrayini-rozshyreno-perelik-budivel-pid-yakymy-mojna.htmlРакурсВ Україні розширено перелік громадських будівель, під якими можна проектувати підземні паркінги. Відповідні зміни до Державних будівельних норм (ДБН) набрали чинності з 1 жовтня. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив заступник Міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.
.
Тепер підземні паркінги можуть з’явитися під кафе, ресторанами, театрами, музеями, закладами спорту та лікарнями (крім корпусів із пацієнтами).
За словами Парцхаладзе, це нововведення відповідає провідній європейській та світовій практиці. Зокрема, підземні паркінги є під Віденською та Сіднейською операми.
На думку заступника міністра, збільшення кількості підземних паркінгів дозволить розвантажити вулиці українських міст від хаотично припаркованих автомобілів.
Згідно з новими ДБН, підземні паркінги повинні мати власні шляхи для евакуації, відокремлені інженерні комунікації та бути відділеними вогнетривким перекриттям.
Нагадаємо, з 1 вересня набули чинності зміни до ДБН щодо спорудження підземних пішохідних переходів, які тепер повинні мати поручні, які розділюватимуть потоки людей на вхід та вихід, щоб запобігати виникненню тисняви.