Ракурсhttps://racurs.ua/
Таргани — корисні і ненажерливі
Незвичний заробіток: у Китаї вирощують тарганів для поїдання сміття та використовують комах у медичному бізнесі
https://racurs.ua/ua/n115559-nezvychnyy-zarobitok-u-kytayi-vyroschuut-targaniv-dlya-poyidannya-smittya-ta-vykorystovuut-komah.htmlРакурсКитайські бізнесмени вигадали незвичний бізнес, в якому головну роль відіграють таргани. Про це 12 грудня повідомляє Lenta.ru із посиланням на Reuters.
.
За повідомленням видання, компанія Shandong Qiaobin Agricultural Technology Co за допомогою тарганів вирішує глобальну проблему з відходами. На спеціальній фабриці у Цзінані комахи переробляють харчові відходи з паралельним перетворенням їх у новий корм. На заводі у спеціальних фанерних камерах «працюють» мільйони тарганів, які щодоби поглинають близько 50 т харчових відходів.
На завод щодня доставляють свіжі харчові відходи, які співробітники фабрики сортують та розміщують між фанерок, щоб таргани з’їдали його.
Підприємець заробляє й на самих тарганах, оскільки продає комах як корм на свинячі та рибні ферми.
Ще одна фармацевтична компанія в Китаї використовує тарганів у виготовленні медичних виробів. Так, бізнесмен Вень Цзяніо тримає на власній фермі 6 млрд тарганів. Щоб таргани не втекли, навколо ферми розмістили рів з рибами, які в разі чого з’їдять втікачів.
«Есенція, одержувана з тарганів, прекрасно допомагає з хворобами порожнини рота, виразками, шкірними ранами і навіть у боротьбі з раком шлунка», — заявив підприємець.
Колишній торговець мобільними телефонів Лі Бінгкай з провінції Сичуань вклав у «тарганячий бізнес» 146 тис. дол. Чоловік заявляє, що виробництво тарганів дуже вигідне й обіцяє розвивати його.
Нагадаємо, влітку 2018 року в московському аеропорту «Домодєдово» затримали чоловіка, який намагався провезти в рюкзаку 250 живих хамелеонів і геконів. Росіянин придбав рептилій під час відпустки на Мадагаскарі, щоб розводити їх вдома і продавати.