Ракурсhttps://racurs.ua/
Полиция Берлина не мешает россиянам с символикой праздновать 9 мая
Полиция Берлина не мешает россиянам с символикой праздновать 9 мая (ВИДЕО)
https://racurs.ua/n170481-policiya-berlina-ne-meshaet-rossiyanam-s-simvolikoy-prazdnovat-9-maya-video.htmlРакурсБіля меморіалу в Treptower park у Берліні 9 травня зібралося декілька сотень громадян російського походження.
.
Як розповів український активіст Олександр Снідалов, чимало учасників урочистостей мають з собою російську національну символіку, чим порушують рішення поліції німецької столиці, видане 6 травня.
Снідалов опублікував декілька відео з підтвердженням порушення і нагадав, що 8 травня при спробі пройти на цей же меморіал кожного українця обшукала поліція і забрала навіть жовто-блакитні стрічки.
Сьогодні на цьому меморіалі знаходяться рашисти з георгіївськими стрічками, які заборонені скрізь в Берліні як символ російської війни, — прокоментував активіст свої відео.
8 травня під час відзначення у Берліні 77-ї річниці завершення Другої світової війни сталося декілька конфліктів, пов’язаних із використанням української символіки.
Bild написав, що більшість конфліктів відбулося на меморіалі у Тіргартені, де зібралися як український, так і російський мітинги. Напередодні поліція заборонила використання прапорів на мітингах 8 травня через «дуже чутливу ризикову ситуацію».
Без конфлікту не обійшлося. Bild повідомляє, що поліція затримала чоловіка, який роздав українські паперові прапорці. Видання зазначає, що подало запит до поліції, але наразі не отримало відповіді. Крім того, кілька людей розгорнули 25-метровий прапор України. Поліція вжила заходів та згорнула прапор.
Коли український посол Андрій Мельник поклав вінок до меморіалу Радянської війни в берлінському Тіргартені в пам’ять про мільйони українських воїнів, які загинули у Другій світовій війні, десятки демонстрантів кричали: «Мельник геть!».
Yuriy Konkevych, [09.05.22 12:17]
Влада федеральної землі Берлін заборонила прапори України та іншу українську символіку на акціях під час пам’ятних заходів 8 та 9 травня, прирівнявши їх до символіки сепаратистів та росії.
Посол України в Німеччині Андрій Мельник обурився цією забороною і закликав владу Берліна переглянути це рішення. Згодом влада Берліна пішла на поступки, дозволивши упродовж обмеженого часу українську символіку під час пам’ятного заходу до дня закінчення Другої світової війни в Європі, який буде проводити українське посольство.
Загрузка...