Ракурсhttps://racurs.ua/



ДТП с автобусом. Фото: ГУ ГСЧС Хмельницкой области
Автобус международного рейса перевернулся на Хмельнитчине, много пострадавших
https://racurs.ua/n181416-avtobus-mejdunarodnogo-reysa-perevernulsya-na-hmelnitchine-mnogo-postradavshih.htmlРакурсДорожньо-транспортна пригода за участю пасажирського автобуса сталася 28 березня у Хмельницькій області.
.
На швидкісній трасі, неподалік міста Волочиськ пасажирський автобус «Неоплан» сполученням «Варшава-Одеса», з’їхав у кювет та перекинувся. У салоні було двоє водіїв, 25 пасажирів, з яких двоє — діти. Про це повідомило Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій СНС у Хмельницькій області.
«Суспільне» із посиланням на керівництво лікарні поінформувалося, що Волочиської ЦРЛ доставили 18 осіб із різними травмами. Троє травмованих зараз перебувають у реанімації, їхній стан середньої важкості, але стабілізується. Інші постраждалі перебувають у різних відділеннях травматологічного та хірургічного профілю.
Також до лікарні потрапили двоє дітей віком дев’яти та 14 років. Їх стан задовільний.
Нагадаємо, 19 березня увечері на автодорозі сполученням «Тернопіль — Львів — Рава-Руська», у селищі Золочівського району, автомобіль за кермом якого був народний депутат від «Слуги народу» Володимир Гевко, збив пішохода. ДТП сталася за межами нерегульованого пішохідного переходу. Від отриманих травм потерпілий помер.
Ключевые изменения, касающиеся сделок купли-продажи недвижимого имущества
Коллаборационизм существует в каждой войне и борьба с ним является обязательной составляющей победы — председатель Кассационного уголовного суда
Военный преступник будет арестован, как только покинет свою страну, без срока давности — председатель Кассационного уголовного суда
Загрузка...