Ракурсhttps://racurs.ua/



Россияне похитили четырех работников ЗАЭС
Рашисты похитили четырех работников Запорожской АЭС
https://racurs.ua/n181769-rossiyane-pohitili-chetyreh-rabotnikov-zaporojskoy-aes.htmlРакурсРосіяни викрали чотирьох працівників ЗАЕС.
.
Ввечері 6 квітня окупанти у масках вдерлися до одного із приміщень тимчасово окупованої Запорізької АЕС та забрали чотирьох працівників служби фізичного захисту станції. Атомників вивезли в невідомому напрямку, і наразі місце їхнього перебування залишається невідомим.
Про це повідомили в Енергоатомі.
Показово, що всі четверо вважалися лояльними до окупаційного керівництва ЗАЕС.
Серед затриманих, зокрема, був і так званий заступник «начальника» служби марк волков, котрий всіляко сприяв незаконній діяльності загарбників.
Ситуація на ЗАЕС стає дедалі напруженішою: перевірки та пошук «неблагонадійних» посилюються, і навіть співпраця з окупантами не рятує від підвалу чи допитів, — зазначили в Енергоатомі.
У захопленому росією Енергодарі окупанти час від часу викрадають працівників Запорізької атомної електростанції для «профілактичних бесід» у катівнях. Вони таким чином «переконують» працівників станції отримувати паспорти рф.
Росіяни не можуть просто звільнити незгодних з окупацією працівників через брак робочої сили відповідного фаху.
Каждый знал, что мы должны остаться здесь, чтобы было кому отстаивать столицу — судья ВС Наталья Коваленко
Как минимизировать последствия пребывания на войне и сохранить семью
Коллаборационизм существует в каждой войне и борьба с ним является обязательной составляющей победы — председатель Кассационного уголовного суда
Загрузка...