Ракурсhttps://racurs.ua/


Шария и экс-главу полиции Виннитчины будут судить за предательство и работу на ФСБ рф
Шария и экс-главу полиции Виннитчины будут судить за предательство и работу на ФСБ рф
https://racurs.ua/n185580-shariya-i-eks-glavu-policii-vinnitchiny-budut-sudit-za-predatelstvo-i-rabotu-na-fsb-rf.htmlРакурсПроросійського блогера анатолія шарія та колишнього очільника поліції Вінниччини, які працювали на фсб рф, судитимуть за державну зраду.
Прокурори Вінницької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно шарія та ексочільника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.
Їм інкриміновано державну зраду, вчинену за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 111 КК України).

Слідством встановлено, що обвинувачені здійснювали підривну діяльність проти України на виконання завдань фсб рф.
З 2018 року колишній правоохоронець, перебуваючи в тимчасово окупованому Криму, співпрацював зі співробітником російської спецслужби. Він надавав куратору інформацію про українських політиків, керівників підприємств паливно-енергетичної галузі, власників інтернет-ресурсів, які могли бути використані про України. Для цього користувався особистими зв’язками та відомостями з попередніх місць роботи.
Із 2019 року шарій фактично проживає на території Королівства Іспанія. Звідти організовує піар-акції проросійської спрямованості, створює й поширює політично заангажовані тенденційні сюжети антиукраїнського змісту.
Екс-керівник обласної поліції до співпраці з фсб рф залучив проросійського блогера. Той погодився на пропозицію виконувати завдання спецслужби. Спільники створювали політично заангажовані тенденційні сюжети антиукраїнського змісту. Про виконану роботу обвинувачені звітували своєму куратору з фсб рф.
