Ракурсhttps://racurs.ua/


Рашисты 19 апреля обстреляли Никопольщину из РСЗО, фото: РИА Новости
Рашисты ударили из РСЗО по общине на Днепропетровщине — повреждены дома и ЛЭП
https://racurs.ua/n205710-rashisty-udarili-iz-rszo-po-obschine-na-dnepropetrovschine-povrejdeny-doma-i-lep.htmlРакурсРосійські загарбники вчора, 19 квітня, ввечері завдали ударів по Нікопольському та Синельниківському районах Дніпропетровської області.
Про це у своєму Telegram-каналі повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Зафіксовані такі випадки:
- російські війська скинули боєприпас з БПЛА на одне з сіл Марганецької громади, що на Нікопольщині. На щастя, ніхто з людей не постраждав;
- агресор вдарив з РСЗВ і по Великомихайлівській громаді Синельниківського району. Там пошкоджені сім приватних будинків, зачепило й лінію електропередач. Минулося без загиблих та поранених.
Ніч в області була тихою. Без ворожих атак, — додав Лисак.
Нагадаємо, рашисти оголосили так зване «великоднє перемир’я». Втім, на різних напрямках передової відбулися вже п’ять штурмових дій російських підрозділів.
