Читайте также
Ракурсhttps://racurs.ua/



Украина получила еще один транш макрофинансовой помощи от ЕС
Украина получила от ЕС еще миллиард евро за счет замороженных российских активов
https://racurs.ua/n207034-ukraina-poluchila-ot-es-esche-milliard-evro-za-schet-zamorojennyh-rossiyskih-aktivov.htmlРакурсУкраїна отримала від ЄС ще 1 млрд євро за рахунок російських активів.
Про це сьогодні, 13 червня, у своєму Telegram-каналі повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.
Це вже пʼятий транш макрофінансової допомоги від ЄС в межах ініціативи ERA. Залучені кошти спрямуємо на ключові видатки державного бюджету, — розповів Шмигаль. — Загалом за ініціативою ERA Україна отримала від Європейського Союзу вже 7 млрд євро. Цей ресурс забезпечений доходами від використання знерухомлених активів рф.
Дякуємо нашим партнерам за послідовну та надійну підтримку. Разом змусимо агресора заплатити за всі завдані Україні збитки, — додав він.
Игра в наперстки в ВАКС: Как инкриминировать деяние, признанное не содержащим состава преступления
Понимать и умнеть: к новым американским подходам без эмоций
Судьи вне закона
Каждый украинец обязан заплатить банкам за утраченное или разрушенное имущество, на которое он брал ссуду — решение апелляционного суда
Загрузка...