Ракурсhttps://racurs.ua/


Дроны ударили по НПЗ и ТЭЦ в российских Ярославле и Смоленске. Фото:
Дроны атаковали НПЗ и ТЭЦ в российских Ярославле и Смоленске
https://racurs.ua/n210839-drony-atakovali-npz-i-tec-v-rossiyskih-yaroslavle-i-smolenske.htmlРакурсБезпілотники вночі 12 грудня атакували Російську Федерацію.
Зокрема, гучно було у Ярославлі, що розташований за 700 км від кордону з Україною. Місцеві мешканці пишуть у соцмережах про 5−7 вибухів над містом. Над деякими районами було видно спалахи, а потім виникла пожежа. Про це інформують російські ЗМІ.
Згодом у мережі з’явилися фото та відео, на яких зафіксовано яскраву заграву в небі над промисловою зоною міста та стовп диму. Моніторингові канали пишуть про влучання по підприємству «Славнефть-ЯНОС».
Цей завод входить до п’ятірки найбільших НПЗ Росії й може переробляти близько 15 млн т нафти на рік. Він спеціалізується на широкому виробництві — від автомобільного бензину до палива для реактивних двигунів та мастил.



Крім того, в мережі пишуть про неспокійну ніч у Смоленську. Там дрони цілили у місцеву ТЕЦ. Наразі невідомо, чи уражено теплоелектроцентраль.

Нагадаємо, в ніч на 5 грудня Сили оборони вразили інфраструктуру Темрюцького морського порту в Краснодарському краї РФ. Крім того, було уражено потужності нафтопереробного заводу «Сизранський» у Самарській області Росії.
