

ВСУ на прошлой неделе освободили самую большую за 2,5 года территорию — СМИ
https://racurs.ua/n212102-vsu-na-proshloy-nedele-osvobodili-samuu-bolshuu-za-2-5-goda-territoriu-smi.htmlРакурсУкраїна минулого тижня досягла найшвидшого прогресу на полі бою за останні 2,5 роки.
Про це сьогодні, у вівторок 17 лютого, повідомляє France24 з посиланням на дані Інституту вивчення війни (ISW).
З середи по неділю минулого тижня Україна відбила у Росії 201 кв. км території, скориставшись відключенням Starlink для російських військ, — зазначає агентство.
Таким чином, відвойована територія майже дорівнює захопленій Росією за весь грудень і є найбільшою територією, відвойованою українськими силами за такий короткий період з початку контрнаступу в червні 2023 року.
Ці українські контратаки, ймовірно, використовують нещодавнє блокування доступу російських військ до Starlink, яке, як стверджують російські військові блогери, спричиняє проблеми зі зв’язком та командуванням і контролем на полі бою, — зазначається в заяві ISW.
Джерело: France24
