Олімпіада-2018: медальний залік, тріумф хокеїсток США, конфлікт українських біатлоністок та найкращі фото дня (ФОТО)

22 лют 2018, 18:34

На зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані за підсумками змагань 22 лютого лідером медального заліку продовжує залишатися Норвегія, спортсмени якої вже вибороли 13 золотих медалей, 12 срібних та 10 бронзових. На другому місці Німеччина також з 13-ма головними нагородами Олімпіади-2018. Німецькі олімпійці вибороли сім срібних нагород та п’ять бронзових. Третє місце у канадських олімпійців, в медальному заліку котрих вже дев’ять золотих медалей.

.

На змаганнях 22 лютого американські хокеїстки стали олімпійськими чемпіонками вперше з 1998 року. Окрім цього, спортсменів з Росії сьогодні позбавили «бронзи» через допінг. В свою чергу, збірна Угорщини перемогла в командній естафеті з шорт-треку.

Також в четвер у Пхьончхані білоруська олімпійська команда перемогла у жіночій біатлонній естафеті, а Німеччина виграла естафету в лижному двоборстві.

На змаганнях з біатлону в естафеті українські спортсменки посіли 11-те місце і залишилися без медалей за підсумками Олімпіади. Валентину Семеренко не включили до складу естафетної команди. Її сестра Віта Семеренко вибачилася перед вболівальниками за невдачі та скандальні заяви на Олімпіаді-2018, після того як Валентина розкритикувала роботу тренерів жіночої збірної України. Зокрема, обурення вона висловила на сторінці «UA: Біатлон» у Facebook, пише «24 канал». На думку Валентини, тренери збірної України не дотримуються спортивного принципу, надаючи перевагу при формуванні команди на змагання біатлоністкам Ірині Варвинець та Анастасії Меркушиній. Також інші українські біатлоністки зробили кілька заяв з приводу сьогоднішніх змагань та суперечок у команді.

Сноуборд. Жінки, біг-ейр

1. Анна Гассер (Австрія)

2. Джеймі Андерсон (США)

3. Зоуі Садовскі Синнотт (Нова Зеландія)

1. У Дацзінь (Китай)

2. Хван Те Хон (Південна Корея)