Ракурсhttps://racurs.ua/
Фото: Правда-ТВ
Нижня палата парламенту Франції ухвалила закон про тюремне ув`язнення для нелегалів
https://racurs.ua/ua/n104058-nyjnya-palata-parlamentu-franciyi-uhvalyla-turemne-uv-yaznennya-dlya-nelegaliv.htmlРакурсНовий імміграційний закон, який ухвалили у першому читанні в Національній асамблеї Франції, запроваджує ув’язнення терміном на один рік за незаконний в’їзд на територію країни, повідомляє Le Figaro. Крім того, законопроект скорочує час подання заяв про надання притулку і подвоює можливий термін затримання нелегальних мігрантів.
.
Ухвалення законопроекту спричинило дискусію навіть у правлячій партії Еммануеля Макрона, яка подала його на розгляд парламенту. Вважалося, що законопроект прискорить процес подання заяви про надання притулку. Новація також пропонує утримувати під вартою неповнолітніх разом з їхніми родинами.
Після голосування один з депутатів партії Макрона Жан-Мішель Клеман вийшов із групи LaREM. Дебати в парламенті тривали у суботу і неділю й посилення міграційного законодавства у Франції ухвалили 228 голосами. Проти голосували 139 депутатів, а 24 утрималися.
Найбільше списів ламали довкола статті, яка збільшує вдвічі період утримування під вартою іноземців, які очікують вислання з країни. Якщо раніше йшлося про 45−90 днів, то в новому законі уряд планував продовжити період до 135 днів. Опозиція обурилася тим, що затримання фактично перетворюється на арешт.
Ухвалений законопроект про мігрантів внесли до Сенату. Верхня палата французького парламенту розгляне його у червні.
Раніше «Ракурс» повідомляв, що соціологічне опитування засвідчило негативне ставлення до прийому мігрантів у Франції. Майже половина французів (46%) влітку 2017 року вважала, що уряду не слід більше впускати до країни мігрантів. При цьому 53% французів вважали, що в країні дуже багато мігрантів. Ще 61% респондентів були упевнені, що більшість з тих, хто переселяється до Франції — це економічні мігранти, а не біженці з країн, де відбуваються військові конфлікти. Також 75% опитаних боялися проникнення до країни терористів під виглядом біженців.