Фінал жіночої ЛЧ в Києві. Фото: UEFA Women's Champions League

Французький «Ліон» став переможцем жіночої Ліги чемпіонів (ФОТО)

24 тра 2018, 22:53

В Києві відбувся фінал жіночої Ліги чемпіонів. Про це 24 травня повідомляється на сторінці UEFA Women’s Champions League в Facebook.

.

Футболістки 90 хвилин не змогли забити у ворота команд-суперниць. Рахунок 1:0 висвітився на табло на 93 хвилині — м’яч в сітку відправила француженка Пернілла Хардер.

На 98-й хвилині німкені зрівняли рахунок — 1:1. Однак за хвилину француженки знову вийшли вперед — Ежені Ле Соммер забила в порожні ворота.

Завершився футбольний поєдинок розгромом 4:1. Пекла Хегерберг забила на 104 хвилині, а остаточний результат за три хвилинидо закінчення матчу поставила Каміль Абилі.

Як відомо, «Ліон» втретє поспіль стає переможцем жіночої Ліги чемпіонів та п’ятий рекордний раз у своїй історії.

Вольфсбург — Ліон 1:4

Голи: Хардер, 93 — Анрі, 98, Ле Соммер, 99, Хегерберг, 103, Абили, 116

Вольфсбург: Шульт, Фішер, Гуннарсдоттір (Ведемайер, 57), Блессе, Поп, Морітц, Пайор, Дикенманн (В. Кершовски, 89), Хардер, Хансен (Вулларт, 46), Госслинг

Ліон: Бадді, Ренар, Баха (Д. Каскарино, 65), Кумагаи (ван де Санден, 95), Марі, Ле Соммер (Забили, 114), Морошан, Хегерберг, Броунз, Анрі, М’яка Пліч Баті

Попередження: п, Морітц — Баха, Ренар

Вилучення: Поп, 96

Нагадаємо, сьогодні на газоні стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського зійшлися жіночі команди німецького «Вольсбургу» та французького «Ліону». Вони в півфінальних поєдинках перемогли команди з Великої Британії «Челсі» та «Манчестер Сіті».