Ракурсhttps://racurs.ua/
Засідання Ради: нардепи спробують позбавити недоторканності свого колегу та ухвалити законопроект про нацбезпеку (ТРАНСЛЯЦІЯ)
https://racurs.ua/ua/n106903-zasidannya-rady-nardepy-sprobuut-pozbavyty-nedotorkannosti-svogo-kolegu-ta-uhvalyty-zakonoproekt.htmlРакурсНа пленарному засіданні у четвер, 21 червня, Верховна Рада продовжує розглядати правки до законопроекту про національну безпеку (№ 8068). Як інформує прес-служба українського парламенту, на попередньому засіданні нардепи розглянули 196 правок із 427.
.
Окрім цього, сьогодні депутати у другому читанні голосуватимуть за проект закону про валюту. Також, як свідчить план роботи Ради, парламент у четвер вирішуватиме, чи дозволяти правоохоронним органам притягнути до кримінальної відповідальності нардепа Олександра Пономарьова.
Раніше спікер парламенту Андрій Парубій повідомляв, що після голосування за законопроект про нацбезпеку він поставить на розгляд законопроект про створення Вищого антикорупційного суду, якщо його буде включено до плану роботи сесії. Також нардепи сьогодні можуть включити до порядку денного сесії законопроект про нові акцизи на автомобілі (щодо вирішення питання авто на єврономерах).
Нагадаємо, вчора депутати не встигли ратифікувати угоду з Фінляндією про втілення проекту «Фінська підтримка реформи української школи». Тому її розгляд перенесено на сьогодні.
Нагадаємо, у травні генеральний прокурор Юрій Луценко підписав подання щодо притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Олександра Пономарьова, який перешкоджав роботі представників ЗМІ. Народний обранець у стінах парламенту перешкоджав роботі журналістів інтернет-видань «Цензор.нет» та «Каменярі-інфо». Пономарьов вчинив кримінальне правопорушення за ч.1 ст.171 КК України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).
6 лютого народний депутат Сергій Соболєв з трибуни Ради оприлюднив рішення суду, в якому говорилося про те, що компанія «Агрінол», пов’язана з Пономарьовим, поставляла Збройним силам України неякісне моторне масло, через що вийшли з ладу понад 20 танків. В оригіналі судового рішення Шевченківського райсуду Києва повідомляється, що це була змова посадових осіб Міністерства оборони зі спецслужбами та російською розвідкою і українськими фірмами, які з 2016 року діють на шкоду суверенітетові і державній безпеці України.