Конкурс до Верховного суду: стало відомо, чи подолали прохідний бар'єр голова ВРП Бенедисюк і член Громради доброчесності Титич (ДОКУМЕНТ)
https://racurs.ua/ua/n114051-konkurs-do-verhovnogo-sudu-stalo-vidomo-chy-podolaly-prohidnyy-barier-golova-vrp-benedysuk.htmlРакурсВища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККСУ) сьогодні, 13 листопада, на своєму офіційному сайті оприлюднила результати анонімного письмового тестування, складеного під час кваліфікаційного оцінювання в межах конкурсів на зайняття вакантних посад суддів касаційних судів у складі Верховного суду, Вищого антикорупційного суду, зокрема Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.
Голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк у першому етапі конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного суду (ВС) зайняв 17-те місце, набравши 84,75 балів, та допущений до виконання практичного завдання.
Член Громадської ради доброчесності Віталій Титич в конкурсі на зайняття вакантних посад суддів Касаційного кримінального суду у складі ВС зайняв 111-те місце, набравши 66,75 балів. Він не допущений до практичних завдань.
Член Вищої ради правосуддя Микола Гусак у конкурсі до Касаційного адміністративного суду у складі ВС зайняв восьме місце, він набрав 86,25 балів та допущений до подальших завдань.
Окрім цього, член Вищої ради правосуддя Наталя Волковицька зайняла третє місце за результатами тестування на зайняття вакантних посад суддів Касаційного господарського суду у складі ВС, набравши 89,25 балів.
Зауважимо, вчора повідомлялося про розподіл заяв на конкурс до Верховного суду за касаційними судами: Касаційний цивільний суд — 160 (7 осіб на місце); Касаційний кримінальний суд — 159 (13 осіб на місце); Касаційний господарський суд — 111 (7 осіб на місце); Касаційний адміністративний суд — 136 (6 осіб на місце).
На конкурс до Вищого антикорупційного суду до анонімного письмового тестування були допущені: до Апеляційної палати ВАС — 89 кандидатів (8 осіб на місце); до першої інстанції ВАС — 181 кандидат (7 осіб на місце).
Нагадаємо, 12 листопада Вища кваліфікаційна комісія суддів України розпочала кваліфікаційне оцінювання 566-ти кандидатів на посади суддів Верховного суду та 270-ти кандидатів, що претендують на посади суддів Вищого антикорупційного суду. Кваліфікаційне оцінювання складається із дворівневого іспиту та співбесіди. Вчора кандидати виконували анонімне письмове тестування.
14 листопада кандидати, які успішно склали першу частину іспиту, впродовж 5,5 год. писатимуть практичне завдання: проект судового рішення відповідно до спеціалізації суду.